Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Visi atsiliepimai

***
Norime padėkoti už labai puikiai surengtą vestuvių šventę. Gavome labai daug susižavėjimo žodžių iš daugelio mūsų svečių, kurie gėrėjosi malūnu, gražia aplinka, skoningai įrengtais kambariais, skaniu maistu. Jūsų dėka mūsų vestuvės tapo gražia ir įsimintina švente mums ir mūsų svečiams. Dėkojame jums labai!
***
Mes jau ne pirmą kartą "Klumpėje".
Norim padėkoti. Laiminga visa nemaža mūsų kompanija - visiems čia laaabai patinka. Kaip visada gavom daugiau, nei tikėjomės. Nakvynė, maistas, pirtis, tinklinis, Dubysa, apylinkės - viskas labai labai gerai. Ir darbuotojos puikios. Miegojome malūniniko namelyje (nebuvome buvę) - tokia tyluma ir poilsis! Pagrindinis "Klumpės" pastatas - malūnas - jau seniai išbandytas absoliutus žavesys :). Na ir meditacinis - relaksacinis Dubysos slenksčio šniokštimas... Nepapasakosi, reikia patirti.
Dėkui!!!
***
Puiki vieta poilsiui gamtoje- tiek aktyviam, tiek pasyviam. Malonus aptarnaujantis personalas, gardus firminis kugelis "kaip pas mamą", noris grįžti vėl ir vėl. Ilgai netruksiu :-)
***
AS MYLIU KLUMPES MALUNA♥♡♥♡♥♡♥♡♥♥♥♡♥♡♥♡♥
***
Rugsėjo pabaigoje šventėme savo vestuves "Klumpės malūne".Dar iki šiol negalime patikėti kokia nepakartojama ir ideali buvo mudviejų šventė, kuri pranoko bet kokius mudviejų lūkesčius. Prie to prisidėjo ne tik gardžiai, kokybiškai ir šiuolaikiškai paruoštas gausus stalas,puikiai parinkti patiekalai, bet ir nepaprasta sodybos aplinka, kuri spinduliuoja ramybe,savitumu...idealus gamtos kampelis idealiai šventei ar bet kokiam poilsiui..
Likome be galo patenkinti aptarnavimu, šiltu šeimininkės Aistės bendravimu, Mildos pastangomis mūsų idėjas įgyvendinti su visomis smulkmenomis nuo pradžios iki galo:)esame sužavėti, sulaukėme begales komplimentų iš savo svečių dėl pasirinktos vietos ir todėl drąsiai rekomenduojame šią sodybą!
***
Sodyba nuostabi. Nepakartojamai praleidome laika. Kas pasirinksite sia sodyba tikrai nenusivilsite :)
***
1 | 2 | 3 | 4 | 5