Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą

Visi atsiliepimai

***
Nors gyvename pakankamai toli nuo šios nuostabios vietos, atvykę ir apžiūrėję, nė minutei nesuabejojome kur švęsime jubiliejų. Ir neapsirikome...Gražus bendravimas su malūno savininke, paprastas ir šiltas mus aptarnavusios moters dėmesys, jauki aplinka, skanus maistas- visa tai sužavėjo ne tik mus, bet ir mūsų svečius.
Mūsų ir mūsų draugų vardu dėkojame už šiltą ir malonų priėmimą.
***
Labai gražus malūnas,daugiau tokių Lietuvoje objektų reikėtu atkurti ar naujai pastatyti :)
***
"Klumpės malūno" savininkės Aistės dėka Butkiškės biblioteka turėjo galimybę organizuoti poezijos popietę-susitikimą su kraštiečiais, šioje nuostabioje sodyboje. Maironio ir daugybės kitų poetų apdainuotos Dubysos pakrantėje, autentiškai atstatytame Klumpės malūne jautėmės gamtos dalimi, paliesti gerumo- patys tapome geresni. Tik tauri, atvira gerumui širdis gali pasidalinti tuo ką sukūrė, su kitais. Mes nemokamai svečiavomės šioje puikioje sodyboje, skaitėme eiles, prie Dubysos, mums talkino puikūs, paslaugūs darbuotojai. Vilma ir Neringa paruošė menišką vaišių stalą, Dimitrijus video kamera įamžino renginį. Beveik visi sodyboje svečiavosi pirmą kartą ir buvo sužavėti šia sodyba, kurioje taip skoningai viskas įrengta- išlaikytas autentiškumas, bet tuo pačiu įrengti visi patogumai. Likome sužavėti sodybos šeimininkės skoniu- visi sodyboje esantys daiktai, paveikslai įsilieja į aplinką ir daro ją jaukią , bet tuo pačiu prabangią. Sodyboje puikiai dera patogumas, jaukumas, prabanga. Visų popietės dalyvių vardu nuoširdžiai dėkojame Aistei - lai Jūsų pasidalintas gerumas pavirsta sėkme versle.
***
Labai patiko. Puiki vieta! Ramybė, poilsis, atgaiva sielai ;)
Namelis prie malūno puikiai įrengtas ir sutvarkytas.
Sodybos darbuotojas puikus! Nesikišo, kai nereikėjo, bet visada buvo šalia, kai kažko prireikdavo.
Tikrai dar apsilankysim ir kitiems rekomenduosim ;) Ačiū!
***
Miela Aiste, ačiū jums už viską. Jūsų širdis kaip durys, per kurias patekome į savo pasakišką šventę :) Tai buvo tikra šventė mums ir mūsų draugams. Ačiū jūsų darbuotojai Mildai-ji puiki :).
Būtinai norime čia atvykti žiemą :) ir iš naujo pasimėgauti čia patirtu jaukumu ir ramybe. Ir todėl sakome "ačiū ir iki" :) Rasa ir Ricardas
***
Širdingiausias ačiū malūno šeimininkei, bei visai Jai talkinančiai komandai!!!
Nusišypsojo laimė praleisti nuostabiausią pavasario savaitgalį neapsakomo grožio aplinkoje. Dar tik be pradedanti busti gamta ir puikiai įsiliejantis į pavasarinį peizažą malūnas - nieko malonesnio širdžiai, o taipogi ir dūšiai būti negali. O sodybos jaukumui, svetingumui sunku ir žodžių tiek pririnkti!! Malūnas įrengtas be priekaištų, įdėta daug investicijų ir dar daugiau širdies bei subtilumo. Išsiilgusiems ramybės, bėgantiems nuo miesto šurmulio ar tiesiog trokštantiems bent akimirkai stabtelėti ir atsigręžti į save - turbūt nerastume geresnės ramybės oazės.
Nors malūnas atrodo gana erdvus, bet mūsų septynių žmonių grupelei, jis buvo nė trupučio ne per didelis. Jautėmės puikiai, jaukiai, maloniai. Šeimininkės apgalvota viskas iki menkiausių smulkmenų - važiuojant ilsėtis į šią sodybą tereikia saujoj turėti dantų šepetėlį!!! Taip pat bus pasirūpinta visom smulkmenom jums bebūnant ten - išneštos šiukšlės, pakurtas židinys ir dar daug mažyčių, nepastebimų, bet labai komfortą gerinančių darbelių atlikta ir net nepasijusite esantys ne vieni!!!
Ačiū Povilas
***
1 | 2 | 3 | 4 | 5